^Naar boven
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Agenda alle zwemwedstrijden 2017-2018

Wijzigingen onder voorbehoud. De inhoud van deze agenda kan veranderen! (Open water wedstrijden staan apart vermeld op www.noww.nl)

Datum Soort wedstrijd Locatie/Organiserende ver. Inzwemmen Aanvang wedstrijd
24-09-2017 De Boeiercup 1 Heerhugowaard (Aquawaard) 16:00 uur 16:30 uur
01-10-2017 Competitie 1 De Wiel, Schagen (ZV Hoorn) 15:00 uur 15:30 uur
07-10-2017 ZMC deel 1 Kampen (Delstasteur)
08-10-2017 Swimkick-Minioren 1 Purmerend 15:00 uur
15-10-2017 Junioren-Jeugd 1 Alkmaar (DAW) 14:00 uur
17-10-2017 Lac wisselslag 1 Grootebroek (ZV de Bron) Tijdens training
28-10-2017 ZMC deel 2 Emmeloord (Zignea)
29-10-2017 Boeiercup deel 2 Castricum (Aquafit) 16:00 uur 16:30 uur
05-11-2017 Junioren-Jeugd 2 Alkmaar 14:00 uur
11/12-11-17 Regio Kampioenschappen Hoofddorp
18/19-11-17 Regio Kampioenschappen Hoofddorp
19-11-2017 ZMC deel 3 Almere (De Aalscholver)
28-11-2017 Lac vrije slag 1 Grootebroek (ZV de Bron) Tijdens training
09-12-2017 ZMC deel 4 Lelystad (de Houtrib)
12-12-2017 Clubkampioenschappen Grootebroek (ZV de Bron) Tijdens training
17-12-2016 De Boeiercup 3 Grootebroek (ZV de Bron) 15:00 uur 15:30 uur
06-01-2018 ZMC deel 5 Zwolle (Swol 1894)
14-01-2018 Competitie 2 Heerhugowaard (Aquawaard) 16:00 uur 16:30 uur
18/21 -01-18 ONMK kb Masters
21-01-2018 Junioren-Jeugd 3 Alkmaar (DAW) 14:00 uur
28-01-2018 Swimkick-Minioren 2 Alkmaar (DAW) 15:00 uur
04-02-2018 Competitie 3 Grootebroek (ZV de Bron) 15:00 uur 15:30 uur
11-02-2018 Scholierenwedstrijd Grootebroek (ZV de Bron)
17-02-2018 ZMC deel 6 Heerenveen (HZPC)
18-02-2018 De Boeiercup 4 Schagen (Aquarius) 15:00 uur 15:30 uur
20-02-2018 Lac wisselslag 2 Grootebroek (ZV de Bron) Tijdens training
11-03-2018 Swimkick-Minioren 3 Alkmaar (DAW) 14:00 uur
18-03-2018 Competitie 4 Zaandam (ZV de Zaan) 12:30 uur 13:00 uur
25-03-2018 Junioren-Jeugd 4 Alkmaar (DAW) 14:00 uur
25-03-2018 ZMC deel 7 Amersfoort (AZ&PC)
08-04-2018 ZMC deel 8 Alkmaar (DAW)
15-04-2018 De Boeiercup 5 Den Helder (Oude Veer) 13:30 uur 14:00 uur
17-04-2018 LAC vrije slag 2 Grootebroek (ZV de Bron) Tijdens training
22-04-2018 Competitie 5 Alkmaar (Aquarius) 13:00 uur 13:30 uur
3/6-05-2018 ONMK lange baan
26/27-5-2018 Regiokampioenschappen lb Amsterdam?
27-05-2018 ZMC deel 9 Grootebroek (ZV de Bron)
2/3/-06-2018 Regio kampioenschap lb Amsterdam?
9/10-06-2018 Regio Minioren Finales Zaandam?
Copyright © 2001-2018 -- Z.V. de Bron
Alle rechten voorbehouden


Facebook twitter

Website . george lindemann's farm . click for source